تکنولوژی WDR, DNR, Super Low Light

دوربین های مدار بسته روز به روز هوشمند تر می شوند و این هوشمند شدن به ما کمک می کند تا با استفاده از امکانات این دوربین ها اقدام به پوشش نقاط مختلف بکنیم. در ویدیوی بالا سه نمونه از تکنولوژی ها را توضیح می دهیم. تکنولوژی های پردازش هوشمند تصویر کمک شایانی به تصویر برداری با کیفیت از مناظر مختلف می کنند.

WDR  مخفف کلمه Wide Dynamic Range

قابلیت تغییر دریچه لنز دوربین با تغییر نور محیط جهت تصویر برداری مناسب و ارائه بهترین کیفیت را WDR می گویند. واحد اندازه گیری آن دسی بل می باشد و هر چقدر این عدد بالاتر باشد کیفیت تصویر دوربین بهتر می باشد. بهترین مثال برای دوربین های WDR استفاده از آنها در مبادی ورودی ساختمان ها است که نور شدیدی به دریچه لنز دوربین می تابد. شرح این موضوع به خوبی در تصویر آمده است.

Super Low Light، تکنولوژی تصویر برداری در نور بسیار کم

این تکنولوژی به دوربین های مدار بسته امکان می دهد تا در شرایط نوری بسیار کم ( شب های بسیار تاریک) با کیفیت خوب و قابل قبول و به گونه ای که بتوانیم جزئیات تصویر را تشخیص دهیم تصویر بردار کند. نوع لنز و اندازه چیپ ست های این دوربین ها با دوربین های معمولی فرق می کند و این باعث می شود تا قیمت این دوربین ها نسبت به دوربین های معمولی گرانتر باشد.

حذف نویز های تصویر به صورت سه بعدی ۳D-DNR

با استفاده از این تکنولوژی، نویزهای تصویر در سه بعد از لبه های تصویر حذف می شوند و تصویر دوربین با کیفیت فوق العاده به مرکز کنترل ارسال می شود این کیفیت به گونه ای است که مشتریان می توانند بیشترین میزان جزئیات تصویر را مشاهده کرده و از تصویر ضبط شده استفاده کنند. این مهم در ویدیوی بالا به خوبی به نمایش در آمده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *