امنیت سایبری

همکاری هایک ویژن و سیسکو در زمینه امنیت سایبری، اینترنت اشیاء

امنیت سایبری

امنیت سایبری

هایک ویژن و سیسکو جهت همکاری مشتری در حوزه امنیت سایبری جلسه مشترک برگزار کردند.

شرکت هایک ویژن چین به عنوان تولید کننده و ارائه دهنده محصولات و راه حل های نظارت تصویری و شرکت سیسکو به عنوان ارائه دهنده راه حل های شبکه و فناوری اطلاعات در آوریل ۲۰۱۷ در هانژو چین جلسه مشترک برگزار کردند. و در این جلسه در خصوص همکاری دو شرکت در زمینه امنیت سایبری و اینترنت اشیاء بحث و تبادل نظر شد.

مرحله ابتدایی این نشست مشترک در دسامبر آغاز شده بود نتایج مثبتی داشت و دو شرکت تفاهم کردند تا همکاری بین خود را گسترش دهند.با توجه به اهمیت موضوع امنیت سایبری در صنعت اینترنت اشیاء، سیسکو تجربه تکنولوژی مدیریت حرفه ای و پیشرفته سایبری خود را با هایک ویژن به اشتراک می گذارد و این موضوع به روند رو به رشد جهانی هایک ویژن و همچنین باعث رشد میزان فروش هایک ویژن در صنعت اینترنت اشیاء ( IOT) می شود.

افزایش امنیت سایبری

در این نشست کارشناسان امنیت سایبری سیسکو نتایج بررسی ها، تجربیات و همچنین مشاوره خود جهت اجرای مرحله دوم همکاری با هایک ویژن، به واحد مدیریت طراحی، مهندسی شرکت هایک ویژن در میان گذاشتند.

ویگی وو یکی از مدیران هایک ویژن در این جلسه اعلام کرد که شرکت هایک ویژن به دنبال دستیابی به بالاترین سطح امنیت سایبری است. بهترین شیوه در برقراری امنیت سایبری، تلاش مستمر، در زمینه امنیت سایبری می باشد، تیم طراحی مهندسی هایک ویژن بطور مستمر روی تقویت امنیت سایبری کار می کند، و این روند را همیشه ادامه خواهد داد، از سوی دیگر هایک ویژن سعی در ادامه همکاری خود با شرکت های امنیتی برتر در سطح دنیا ادامه خواهد بود از جمله معروف ترین این شرکتها می توان به شرکت سیسکو اشاره نمود که با توجه به جایگاه ویژه این شرکت در صنعت شبکه و امنیت می تواند منجر به بهبود امنیت سایبری در صنعت اینترنت اشیا شرکت هایک ویژن کمک کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *