موفقیت در همکاری استراتژیک

گردهمایی موفقیت در همکاری استراتژیک با رویکرد به تولید محصولات ایرانی برند یوتل در روز سه شنبه   ۲۶ دی ماه توسط شرکت تولید کننده این محصولات، ارگ جدید و شرکت پشتیبان و فروش پرشیا سیستم در هتل سیمرغ تهران برگزار شد.

نمایندگانی از شهرهای تهران، تبریز، شیراز، اصفهان، اهواز، کرج، اردبیل، رشت، ارومیه و همدان در این گردهمایی شرکت کردند.

در ابتدای جلسه آقای محسن ابراهیمی مدیرعامل شرکت پرشیا سیستم با ارائه رزومه این شرکت افزودند : پرشیا سیستم شرکتی با مدیرانی با تجربه ۳۰ ساله در زمینه فروش و اجرای پروژه های شبکه و نظارت تصویری است که در سال ۹۶ با توافق با شرکت ارگ جدید پشتیبانی و فروش محصولات مخابراتی این شرکت را شروع کرد. در ادامه مدیریت فروش این شرکت آقای وفادار به توضیح از این برند گفت: برند مورد نظر Utel نام دارد که دارای محصولات مختلف از جمله VDSL, ADSL و به تازگی Gpon به سبد کالاهای این برند اضافه شده که جدیدترین محصول آن Gpon 244 می باشد.

وی افزود: شرکت مخابراتی ارگ از سالیان پیش در امر تولید محصولات مخابراتی همچون کارت تلفن، مودم روتر و … پیشرو بوده است و با همت فراوان کادر این شرکت هر روز پیشرفتی محسوس در کالاهای تولیدی خود دارند. محصولات فعلی این شرکت شامل مودم روترهای یوتل که محصولی ۱۰۰% ایرانی رقابت با برندهای دیگر بازار می باشد.

در این گردهمایی علاوه بر ایجاد فرصت برای مشورت گرفتن و گپ و گفت با سخنرانان به ۲ موضوع ایجاد انگیزه و فرصت های فروش و حل مشکلات بازار برای پیشرفت در این فرصت ها پرداخته شد .

در پایان این دیدار مهندس میراسماعیلی مدیریت ارگ جدید گفت : به زودی کلیه مشکلات برای فروش این برندحل شده و راه برای ادامه هرچه بهتر این برند ایرانی هموار می شود

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *