نمایشگاه اینترسک ۲۰۱۸

نمایشگاه امنیتی اینترسک دوبی ۲۰۱۸

نمایشگاه بین المللی اینترسک هر سال با جمع شدن برند های معتبر حوزه حفاظتی در دبی محل ارائه بهترین و پیشرفته ترین تکنولوژی های سال آینده صنعت نظارت تصویری وامنیت در خاور میانه و حتی آفریقا می باشد. بسیاری از شرکت های معتبر در این همایش بزرگ از محصولات جدید و راهکارهای حفاظتی خود را معرفی می کنند. بازدید کنندگان شامل مشتریان و پیمانکاران مختلف در این سه روز همواره به دنبال مشاهده بهترین راهکارهای ارائه شده هستند. در کشور ما هم شما زیادی از دست اندر کاران این صنعت همه ساله به این نمایشگاه می روند و با به روز ترین محصولات ارائه شده شرکت های معتبر آشنا می شوند.

اینترسک یک رویداد امنیتی سه روزه است که از ۲۱ تا ۲۳ ژانویه ۲۰۱۸ ( ۱ تا  بهمن سال ۱۳۹۶) برگزار می شود. این نمایشگاه در مرکز تجارت جهانی دبی در امارات متحده عربی برگزار می شود. در این نمایشگاه در حدود ۱۳۷۴ شرکت کننده از ۵۴ کشور جهان شرکت و به ارائه محصولات متنوع امنیتی و نظارت تصویری خود می پردازند. بیش از ۳۲۷۵۰ نفر از ۱۲۹ کشور در این سه روز از نمایشگاه اینترسک دیدن می کنند. این نمایشگاه سالانه، نقش مهمی در توسعه صنعت امنیت و نظارت تصویری در خاور میانه و قاره آفریقا ایفا می کند. صنایعی مانند دوربین مدار بسته، اعلام و اطفاء حریق، اعلام سرقت، سیستم های بازرسی هوشمند و فراتر از آنها در این نمایشگاه معرفی می شود. در این رویداد سه روزه توجه ویژه ای به معرفی فناوریهای هوشمند در هفت حوزه امنیتی، آتش و نجات، ایمنی و بهداشت، امنیت داخلی و پلیس، امنیت اطلاعات، خانه امن، حفاظت فیزیکی و جفاظت پیرامونی می شود. توجه به صنعت هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء در این نمایشگاه مانند همه نمایشگاه های این چند مدت اخیر در دستور اصلی کار برند ها و شرکت کنندگان در این نمایشگاه دارد چرا که بازار امنیت ایران و جهان روز به روز به سمت یکپارچه شدن و تجمیع برند ها و استفاده از هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء جهت برقراری سیستم های امنیتی استفاده می شود. ارائه راهکارهای امنیت سایبری هم در این نمایشگاه بسیار محتمل خواهد بود.

هایک ویژن هم امسال با تکنولوژی های جدید خود به این نمایشگاه آمده که در ادامه گرارش تصویری از این نمایشگاه را خواهیم دید:

نمایشگاه اینترسک ۲۰۱۸ نمایشگاه اینترسک ۲۰۱۸ نمایشگاه اینترسک ۲۰۱۸

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *