توافق نئو با شرکت نئورال لبس ( Neural Labs ) ، راهکار قابل اعتماد VMS

شرکت نئو به تازگی از توافق با شرکت Neural Labs خبر داد ، به این ترتیب پلاک خودرو ها ابتدا توسط نرم افزار Neural Labs خوانده شده و در سرورVAPR شرکت Neural Labs به صورت اتوماتیک ثبت می شود سپس این سرور اطلاعات را در غالب متا دیتا روی سرور نئو در روی فضای Cloud ارسال می کند. این همکاری باعث افزایش دقت شناسایی پلاک خودرو وسایل نقلیه می شود و کاربران می توانند با خیالی آسوده از محصولات شرکت نئو استفاده کنند.


به عنوان مثال کاربر می تواند با تعریف لیست های سیاه و سفید ورود یا خروج وسایل نقلیه مختلف را مدیریت کند به این وسیله شماره پلاک های مختلف شناسایی شده و با توجه به هر پلاک فعالیت مخصوص آن قابل تعریف است. مثلا می توان اجازه ورود از راه بند را به تمام خودروهایی که در لیست سفید قرار می گیرند داد و راه بند برای این خودرو ها باز می شود.
با توجه به شدت نور محیط در ساعت های مختلف شبانه روز می توان از دوربین های با قابلیت IR استفاده کرد تا کیفیت تصاویر برای عملکرد مناسب سیستم پلاک خوان نئو فراهم باشد.
شرکت نئو
در سال ۲۰۰۴ در تایوان فعالیت خود را آغاز کرد و خیلی زود توانست خود را به عنوان یکی از پیشگامان در عرصه ارائه راه حل های نظارت تصویری در دنیا معرفی نماید. راهکار های شرکت نئو شامل نرم افزار ( VMS ) و سخت افزار ( NVR ) می باشد. تخصص این شرکت یکپارچه سازی و ضبط تصاویر دوربین های مختلف از برند های متنوع می باشد. این دوربین ها می تواند از نوع IP یا آنالوگ می باشد.
شرکت Neural Labs
شرکت نرم افزاری که خدمات تجزیه و تحلیل اطلاعات را ارائه می دهد و بر سیستم های کنترل دسترسی مختلف مدیریت می کند. ارائه راهکارهای حفاظت از جان و مال انسان ها ، افزایش امنیت و کیفیت زندگی در شهر ها و کشور ها از جمله مهمترین ماموریت های Neural Labs بیان شده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *