تکنولوژی IVS نئو با دقت دو برابر ، هشدار های اشتباه را کم می کند

دوربین های مدار بسته هر روز بیشتر از دیروز محبوب تر می شوند. با این حال تنها از تصاویر این دوربین ها در صورت بروز مشکل و در مجامع قضایی استفاده می شود. زمانی که حادثه ای رخ می دهد تصاویر ضبط شده دوربین ها از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند. شرکت های مختلف همواره در تلاش هستند تا سیستم ضبط تصویر و حجم اشغال شده روی فضای هارد دیسک را کاهش دهند بدون اینکه هیچ خللی در کیفیت تصاویر دوربین رخ بدهد. آنها در تلاش هستند تا با این شیوه نظر مشتریان را جلب کنند.

تکنولوژی IVS Nuuo

نئو برای حل این مشکل یک راه حل جامع ارائه کرده است ، یک راهکار برای ارائه سیستم مقرون به صرفه استفاده از سیستم IVS می باشد. این تکنولوژی در سیستم های آنالوگ و IP در دسترس می باشد همچنین سری Mainconsole نئو نیز از IVS پشتیبانی می کند نئو با استفاده از این تکنولوژی آلارم های اشتباه را فیلتر می کند. این کار با استفاده از الگوریتم های هوشمند انجام می شود. سیستم هوشمند نئو با استفاده از این الگوریتم به عنوان مثال آلارم های ناشی از تکان خوردن برگ درختان را فیلتر می کند و کاربر از کلافگی ناشی از تعدد آلارم های سیستم رهایی پیدا می کند. چرا که در صورت تشخیص آلارم های زیاد حجم تصویر ضبط شده روی هارد دستگاه ضبط از تصاویر بی اهمیت پر می شود. موتور هوشمند تکنولوژی IVS قادر است فرد را از اشیاء تشخیص دهد و تجزیه و تحلیل انجام دهد. در این حالت سیستم تنها نسبت به افراد واکنش نشان داده و سایر اشیاء را به عنوان آلارم تشخیص نمی دهد. ( وزش باد ، باران ، سایه اجسام ، برگ درختان و مواردی شبیه به این توسط تکنولوژی IVS Nuuo فیلتر می شود )

در سیستم IVS نئو با افزایش بهره وری و کارایی سیستم، اپراتور های کنترل تصاویر دوربین مدار بسته تنها در جریان آلارم های درست سیستم قرار می گیرند و به این ترتیب در وقت آنها صرفه جویی می شود.

تکنولوژی IVS Nuuo باعث می شود که کاربران هنگام مشاهده تصاویر ضبط شده تنها تصاویر حاوی آلارم های درست را مشاهده کنند و با حجم زیادی از تصاویر فاقد ارزش روبرو نباشند. برخی از مدل های مبتنی بر IVS قابلیت شمارش افراد و وسایل نقلیه را برای کاربران فراهم می کند.

سیستم IVS در نئو دارای مدل های متعددی می باشد که از جمله می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • IVS Counting : شمارش افراد و وسایل نقلیه به صورت دو طرفه و همچنین قابلیت فنس مجازی را مشخص می کند.
  • IVS Presence : این قابلیت تصویر اشخاص یا وسایل نقلیه را درون یک محوطه ی از پیش تعریف شده مشخص می کند.
  • IVS Surveillance : شامل تشخیص افراد ، نظارت بر عملکرد افراد و طبقه بندی اشیای متحرک.
  • IVS Advanced : شامل فیلتر شمارش افراد ، فیلتر تشخیص افراد ، فیلتر نظارت بر عملکرد و طبقه بندی اشیای متحرک.

سیستم IVS Nuuo با فیلتر کردن آلارم های اشتباه ، تنها آلارم های درست را شناسایی کرده و اطلاعات صحیح را تشخیص می دهد با استفاده از این قابلیت بسیاری از آلارم های تکراری و اشتباه سیستم حذف می شود و کاربر دوربین مدار بسته تصاویر با اهمیت را مشاهده خواهد کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *