ای کوییپ (Equip)

شرکت آلمانی Digital Data Communications با نام اختصاری DDC طراح و تولید کننده محصولات و راهکارهای پسیو شبکه با نا تجاری ای کوییپ (Equip) است.

دفتر اصلی این شرکت در دورتمند آلمان واقع است و دارای بیش از ۲۰ دفتر نمایندگی در کشورهای مختلف و از جمله بلژیک، دانمارک، یونان، ایتالیا، هلند، پرتغال، اسلویانی، آفریقای جنوبی، سوئد، تایوان، امارت متحده (DDC. MENA) و ایران (DDC. Persia) می باشد.

راهکاراهای ای کوییپ در برگیرنده انواع تجهیزات پسیو شبکه است که می توان به این موارد اشاره نمود:

* انواع کابل و Patch Cord مسی بر اساس استانداردهای Cat 5e و Cat 6 و بالاتر

* انواع کابل و Patch Cord فیبر نوری

* انواع تجهیزات و راه حل های KVM ساده و حرفه ای

* انواع CGA Splitter در رده بندی های مختلف

* انواع تجهیزات Fire Wire.SATA.USB2.0

* انواع کابل ها و اتصالات Audio/ Video- USB-VGA-SATA

* انواع رک های سرور و دیواری و آزمایشگاهی

راهکارهای پسیو شبکه ای کوییپ هم اکنون در سراسر کشور و در سازمان ها و نهادهایی مانند بانک سرمایه، بانک دی، آموزش و پرورش، دانشگاه صنعتی شریف، شرکت پخش فرآورده های نفتی (جایگاه های سوخت) و … به کار گرفته شده است.

رک های ای کوییپ، ساخت ایران

شرکت پرشیا سیستم با پشتوانه همکاری با شرکت DDC و ارائه محصولات ای کوییپ در بازار ایران و همچنین انجام خدمات و سرویس های تخصصی در زمینه انواع رک های ایستاده و دیواری، بر آن شد که از سال ۱۳۹۱ با ثبت نام تجاری Equip در ایران و هماهنگی با شرکت DDC آلمان و تحت لیسانس این کمپانی تولید گروهی از رک ها را به صورت Indoor و هم Outdoor آغاز نماید.

استفاده از حرفه ای ترین ابزار و نرم افزار جهت طراحی ها، به کارگیری ماشین های CNC پیشرفته ، استفاده از کوره های مکانیزه رنگ و شستشو، سالن های جوش، اتاق های تست (تست رنگ، IP، تست حرارت و … ) و تجربه مهندسین و کارشناسان با سابقه محصولی با کیفیت بالا و متمایز را پدید آورده است.

پروژه های موفق:

  • بانک ملت
  • قوه قضائیه
  • بانک کشاورزی
  • جایگاه های سوخت
  • موسسه مالی و اعتباری نور
  • و …