نوئو (nuuo)

شرکت تایوانی نوئو با هدف ارتقا استانداردهای سامانه های نظارت و کنترل تصویری تاسیس گردید این شرکت با استفاده از فناوری های پیشرفته و دارا بودن متخصصین حرفه ای و تعهد به ارائه قابلیت های حرفه ای، توانسته است یکی از فراگیرترین راهکارهای نرم افزاری را در این زمینه طراحی و تولید نماید.

نرم افزار جامع نظارت مدیریت و نظارت تصویری نونو با محیطی کاربرپسند و بیش از یکصدهزار مورد نصب در بیش از ۶۰ کشور جهان در صنایع مختلف اعم از حمل و نقل عمومی، مراکز آموزشی، بانک ها، بیمارستان ها، هتل ها، یکی از پرطرفدارترین راهکارها در این زمینه است.

نرم افزار جامع مدیریت و نظارت تصویری نوئو که ابزار قدرتمندی جهت مدیریت و مانیتورینگ تصاویر است، دارای محیط گرافیکی با منوی کاملاً فارسی بوده و با قابلیت ها و ماژول های مختلف خود، کنترل و نظارت حرفه ای را جهت مانیتورینگ و نظارت بهتر در اختیار کاربر قرار می دهد. این نرم افزار قابلیت پشتیبانی از ۲۸۰۰ مدل دوربین و بیش از ۸۰ برند دوربین را دارد.

شرکت پرشیا سیستم هم اکنون نماینده رسمی نوئو در ایران است و تمامی راهکارهای جامع آن را در پروژه های مختلف اجرا می نماید.

راهکارهای نوئو هم اکنون در سراسر جهان و در سازمان ها و نهادهایی مانند راه آهن شهری و بیرون شهری مالزی، شرکت ال جی کره، شرکت تویوتا بلغارستان، هتل براوان پلازا آمریکا، شرکت ردبول چین، بانک RDCC هند، هتل شرایتون آمریکا و فروشگاه هایپر آچوان رومانی در حال کار هستند.

در کشورمن نیز سازمان ها و شرکت هایی مانند نیروگاه رامین، پتروشیمی غدیر، شرکت تامین سرمایه بانک ملت، شهرداری شیراز، دانشگاه صنعتی اصفهان، دانشگاه ارومیه، همراه اول، بانک سپه، بانک کشاورزی و شرکت تاژ راهکارهای نظارت تصویری نوئو را به عنوان راهکار برگزیده انتخاب کرده اند.

دانلود کاتالوگ محصولات نوئو

ورود به سایت محصولات نوئو

کلیه حقوق این وب سایت متعلق است به پرشیا سیستم - M.Ali CHitsazian