شبکه های مبتنی بر فیبر نوری

فیبر نوری

شبکه های مبتنی بر فیبر نوری

شبکه های مبتنی بر فیبرنوری به آرامی در حال گرفتن جای شبکه های مبتنی بر کابل مسی را به عنوان یک استاندارد انتقال اطلاعات با سرعت بالا هستند . در حالی که فیبرنوری دارای تجهیزات و آموزش گرانقیمت تری نسبت به شبکه های کابلی است اما این هزینه های اضافی به خوبی در مقابل سرعت بالا و کارایی این شبکه ها قابل چشم پوشی است . نصب شبکه مبتنی بر فیبرنوری می تواند اطلاعات را در فواصل طولانی تر منتقل کند . به علاوه امواج از طریق فیبرنوری هیچ تداخلی با یکدیگر نداشته و از این نظر هم نسبت به کابل های سنتی برتر هستند .

ما در سبد محصولات خود ، لیست کاملی از تجهیزات و لوازم فیبرنوری را در اختیار داریم . پچ کورد های فیبرنوری ، کابل های سینگل مود و مالتی مود فیبرنوری ، پچ پنل ، مینی جیبیک و …از جمله ادوات وابسته در یک شبکه فیبرنوری می باشد . کابل فیبرنوری به لحاظ تکنولوژی و مواد ساخت یکی از پیچیده ترین و دشوار ترین انواع کابل می باشد ،نوع برش زدن کابل ، کابل کشی و سایر موارد باید با احتیاط و توسط تجهیزات خاصی انجام بشود .

تجیهزات تست و کیت های مخصوص ما به شما کمک می کند که پس از نصب و کابل کشی فیبر نوری ،از صحت عملکرد این شبکه اطمینان خاطر داشته باشید . فیبر در انواع مختلفی برای محیط داخلی ، محیط بیرونی و … موجود می باشد همچنین پچ پانل های فیبر نوری ما در تعداد پورت ها و انواعمختلف با توجه به نیاز مشتریان در دسترس می باشد .

کابل فیبر نوری چیست و چگونه کار می کند ؟

افراد ممکن است برای مصارف مختلفی از فیبر نوری استفاده بکنند ، اینترنت ، سیستم تلفن ، تلویزیون کابلی ،دوربین مدار بسته و … اما آنچه اهمیت دارد این است که فیبر نوری چگونه کار می کند و اطلاعات را منتقلمی کند ؟

فیبر نوری در شرایط آزمایشگاهی ویژه ای تولید و تست می شوند و کاربران از این کابل ها برای انتقالاطلاعات در فواصل طولانی تر استفاده می کنند .

منبع : سایت Cable Organizer

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

popup