محصولات استوریج و ذخیره سازی , کیونپ (QNAP)

محصولات حرفه ای ما برای پروژه های بزرگ شما

گروه محصولات حرفه ای یا Enterprise یک راهکار ذخیره سازی جامع و طبقه بندی شده جهت ایجاد یک فضای ذخیره سازی ایده آل می باشد.

Hybrid Storage

ذخیره ساز تحت شبکه (NAS) قدرتمند + ذخیره ساز  (SAN) مطمئن

کیونپ یک ذخیره ساز ترکیبی Hybrid Storage بسیار حرفه ای می باشد که می تواند هر دو قابلیت NAS (ذخیره سازی بر اساس فایل) و SAN (ذخیره سازی بر اساس پلاک) را بصورت همزمان در اختیار شما قرار می دهد.
با این ویژگی براحتی می توانید از سرعت بالای فضای ذخیره سازی بر پایه بلاک و امکانات بسیار و قابلیت دسترس پذیری بالای فضای ذخیره سازی بر پایه فایل بهره مند شود.

پردازش قدرتمند

با استفاده از پردازنده های پر قدرت Intel Xeon و AMD Ryzen ذخیره سازی فراتر از انتظار در اختیار شماست تا بتوانید با استفاده از امکانات بیشمار سیستم عامل های کیونپ تمامی نیازهای شبکه ای و ذخیره سازی خود را مرتفع کنید.

ذخیره سازی نامحدود

پشتیبانی از دیسک های سخت SSD, SATA, SAS در هر دو اندازه 5/2 و 5/3 اینچ بصورت همزمان و همچنین قابلیت های پیشرفته ای مانند اضاله کردن Enclosure و یکپارچه سازی ذخیره سازها به شما این امکان می دهد تا محدودیت ها را پشت سر گذاشته
و ذخیره ساز خود را بر اساس نیاز و بودجه خود بدون نگرانی از طرح های گسترش فضای ذخیره سازی در آینده انتخاب کرده و براحتی مدیریت کنید.

با سرعت بدون توقف

استفاده از فناوری های پیشرفته ای مانند Acceleration Cache و Qtier بهره وری دستگاه شما را به حداکثر می رساند.
این فناوری ها به شما این امکان را می دهد تا  علاوه بر بهره گیری از فضای زیاد و مقرون به صرفه دیسک های SAS, SATA از سرعت دیسک های SSD نیز بهره مند شده و ذخیره سازی با سرعت و فضای بالا در اختیار داشته باشید.
همچنین پشتیبانی از فناوری های 40 GbE , 10 GbE انتقال اطلاعات را از ذخیره ساز به شبکه را به حفظ سرعت آن ممکن می سازد.

امنیت و ایمنی

 ذخیره ساز اطلاعات در واقع صندوقی برای نگهداری اطلاعات مهم و حیاتی کسب و کار و شخصی شماست و می بایست همیشه از خطرات احتمالی در امان باشد.
کیونپ با پشتیبانی تمامی RAID ها و فناوری هایی  مانند Spare Disk و Snapshot که از بروزترین فناوری های ایمنی اطلاعات می باشند و همچنین قابلیت های امنیتی نظیر Firewall, IDS و آنتی ویروس ، فضای ذخیره سازی مناسبی را جهت نگهداری اطلاعات و داده ها فراهم می سازد.

مدیریت آسان

 بکارگیری فناوری های پیشرفته نیاز به تجربه و دانش بسیاری دارد و پیکربندی دستگاه های دارای این فناوری ها نیاز به کارشناسان و متخصصان بسیار مجرب دارد اما کیونپ با ایجاد رابط های کاربری ساده و هوش مصنوعی به شما امکان استفاده از پیچیده ترین فناوری ها را تنها با چند کلیک ساده می دهد.
همچنین با استفاده از نرم افزارهای حرفه ای کیونپ می توانید شبکه ای جامع از دستگاه های کیونپ ایجاد کرده و مدیریتی یکپارچه در اختیار داشته باشید.

شبکه های ابری

شبکه ابری آینده بسیار نزدیکی از فناوری اطلاعات می باشد.
کیونپ به شما امکان اتصال به تمامی شبکه های ابری دنیا و یا ساخت شبکه ابری اختصاصی را می دهد تا بتوانید از امکانات بی نظیر نسل جدید شبکه های اطلاعاتی بهره مند شوید.

همچنین با اتصال دستگاه خود به شبکه ابری اختصاصی کیونپ که بستری بسیار امن جهت انتقال اطلاعات بر روی اینترنت بوده و با استفاده از پروتکل DDNS ارتباط شما را از وابستگی به آدرس های IP بی نیاز می سازد، براحتی می توانید از هر نقطه دنیا به دستگاه متصل شده و امکانات آن بهره مند شوید.

اشتراک گذاری

کسب و کارهای موفق توانایی بسیار بالایی در بکارگیری فناوری اطلاعات دارند اما بکارگیری موفق و کامل این فناوری پیچیدگی های بسیار و نیاز به صرف وقت و هزینه دارد.
یکی از مزایای بکارگیری فناوری اطلاعات، اشتراک گذاری و طبقه بندی فایل ها می باشد که وجود سیستم عامل ها و فرمت های مختلف فایل ها گاهی این مزیت را پیچیده می سازد.


کیونپ با پشتیبانی از تمامی فرمت ها و سرویس های اشتراک گذاری مانند CIFS/ SMB و AFP, NFS می تواند ارتباط بین سیستم عامل های مختلف نظیر MacOS و Windoow و Linux را براحتی برقرار کرده و بسیار اشتراک گذاری بسیار کاربردی و امنی را برای شما ایجاد کند.
همچنین براحتی می تواند با استفاده از نرم افزارهای قابل نصب بر روی تلفن های هوشمند از این سرویس بر روی تلفن هوشمند خود نیز بهره مند شوید.

کیونپ , کیو نپ , ذخیره سازی کیونپ , نمایندگی کیونپ

سوئیچ شبکه ( قیمت استوریج Qnap ) مودم روتر لینکسیس ''