راهکارهای هوشمند

اتاق مانیتورینگ

پارکینگ هوشمند

بانکی

چرا پرشیاسیستم

بیش از ۲۲ سال سابقه اجرایی و ده ها جوایز بین المللی

بزرگترین شبکه نمایندگی هایلوک و هایک ویژن در کشور

درباره پرشیاسیستم

شرکت پرشیاسیستم فعالیت رسمی خود را از نمایشگاه جیتکس ۲۰۰۵ اعلام نمود.در نخستین گام با انعقاد قرارداد انحصاری با شرکت لول وان آلمان ارائه این محصولات را در کشور آغاز نمود.پرشیا سیستم در ادامه با همکاری برندهای معتبر جهانی سبد محصولات و خدمات خود را کامل کرد.در سال ۱۳۹۲ با دارا بودن مهندسین مجرب و متخصص در بخش مکانیک و همچنین فضای مناسب با استانداردهای بین المللی جهت تولید و مونتاژ رک , انجام مراحل تست و همچنین ثبت برند اکوئیپ در ایران با هماهنگی شرکت آلمانی اقدام به تولید رک سرور , رک ایستاده , رک دیواری , رک DVR ( رک دوربین مداربسته ) , رک اوت دور ( رک Outdoor ) و انواع رک شبکه نمود.همچنین شرکت پرشیا سیستم دارای نمایندگی رسمی برندهای هایک ویژن و هایلوک درحوزه دوربین مداربسته و نظارت تصویری می باشد.پرشیاسیستم فعالیت خود را تنها به ارائه راهکارهای معتبر جهانی محدود نکرده و در جهت توسعه صنعت کشور در بخش تجهیزات شبکه نیز فعالیت خود را آغاز نموده است. 

پرشیا سیستم

خدمات پرشیاسیستم

برگزاری دوره‌های آموزشی

واحد آموزش شرکت ، با برگزاری دوره های حضوری منظم و همچنین دوره های غیر حضوری آموزش تجهیزات شبکه و دوربین مداربسته ، برای کلیه مشتریان و حتی مصرف کنند گان ، توانسته رضایت آنها را به میزان قابل توجهی کسب نماید .

واحد تحقیقات و توسعه (R&D)

تیم تحقیق و توسعه فعالیت‌های خلاقانه‌ای در حوزه کاری شرکت انجام میدهد تا به  دانش موجود بیفزاید و این دانش را برای ابداع کاربردهای تازه و جهت ساخت و کشف دانش نوین پیرامون عناوین علمی و فناورانه به منظور توسعه شرکت استفاده کند.

خدمات فنی و تعمیرات

واحد فنی و تعمیرات ، یکی از مهمترین واحد های شرکت است. این بخش با بررسی و تعمیر محصولات تجهیزات شبکه و دوربین مداربسته ای که دچار مشکل شده اند و یا با راهنمایی مشتریان شرکت ، توانسته رضایت کاربران را به کسب نماید .

مشاوره و ارائه راهکار

امروزه بیشتر از هر زمان دیگری اهمیت استفاده از مشاوره در انتخاب راهکارهای تجهیزات‌شبکه و دوربین‌ مداربسته احساس می شود.انتخاب راهکار تجهیزات‌شبکه و دوربین مداربسته مطمئن با نیاز و بودجه شما می تواند یک اقدام هوشمندانه و مهم باشد.

اجرا و نصب تجهیزات شبکه و دوربین مداربسته

استفاده از تیم های نصب و راه اندازی کارآزموده و نصب استاندارد تجهیزات شبکه و دوربین مدار بسته می تواند عمر مفید سیستم های نظارت تصویری را به میزان قابل توجهی افزایش دهد . نصب یک پروژه نقش مهمی در کارایی آن ایفا می کند .

طراحی پروژه‌های بزرگ

واحد پروژه شرکت با استفاده از دانش فنی مهندسان جوان و متخصص،امکان طراحی سیستم های امنیتی بزرگ و کوچک بر اساس جدید ترین تکنولوژی های تجهیزات شبکه و دوربین مداربسته را در کل کشور برای مشتریان مختلف فراهم نموده است .

برندهای محصولات

hilook

هایلوک

hivision

هایک ویژن

levelone

لول‌وان

utel

یوتل

equip

اکوئیپ

qnap

کیونپ

0
دوربین فعال در کشور
0
پروژه های درحال انجام
0
پروژه های انجام شده

آیا به دنبال سیستم نظارت تصویری با عملکرد بالا هستید؟

آیا به دنبال سیستم دوربین مدار بسته ارزان قیمت هستید؟ توجه شما را به هایلوک جلب می کنیم. هایلوک یک برند انشعاب گرفته شده از هایک ویژن است .

سری محصولات هایلوک برای عرضه در بازار های دوربین مدار بسته کوچک عرضه شده است. قیمت مناسب ، قابلیت نصب و راه اندازی آسان ، کارایی و قابل اطمینان بودن از ویژگی های این برند به حساب می آید. 

مقالات

همکاران و مشتریان ما