آموزش دوربین مداربسته

امروزه آموزش دوربین مداربسته یکی از راه‌های پرطرفدار برای کسب درآمد است. دوربین مداربسته یکی از پراستفاده‌ترین و پرفروش‌ترین محصولات دیجیتال است. شرکت‌های فعال در این حوزه توانسته‌اند در عرض فعالیت چند ساله به یکی از پردرآمدترین و ثروتمندترین شرکت‌ها تبدیل شوند. حال که صنعت تولید و عرضه دوربین مداربسته توانسته در عصر حاضر به یکی از پرسودترین حوزه‌ها تبدیل شود، آموزش دوربین مداربسته و نصب و راه‌اندازی دوربین مداربسته نیز یکی از راه‌های آسان و ساده برای کسب درآمد شناخته می‌شود.

اگر شما نیز به حوزه امنیت و دوربین‌های مداربسته علاقه‌مند هستید، با ما همراه باشید تا بیشتر با نحوه درست آموزش دوربین مداربسته آشنا شوید.

آموزش دوربین مداربسته

ثبت نام دوره ها

ردیف عنوان دوره شرح مختصر مدت زمان مدرک مدرس
1 دوره حضوری (TSTC)

( آموزش تکنسین نصب و راه اندازی و پرسنل فنی )

Technical Security Training Course

16 ساعت(2 روزه) دارد  مهندس حمید وجودی ثبت نام
 2 دوره حضوری (جدید)

ریسک شناسی سایبری سامانه های حفاظت الکترونیک

• مفاهیم امن سازی سیستم های نظارت تصویری با دیدطراحی امنیت از مبنا
• مفاهیم امن سازی سیستم های نظارت تصویری با دیدطراحی حریم شخصی از مبنا
• شناسایی آسیب پذیری ها در سیستم های نظارت تصویری
• چگونگی هک شدن سیستمها و معرفی برخی ابزار برای شناسایی نقاط آسیب پذیر
• مفاهیم حریم شخصی و ذخیره سازی و تهدیدهای p2p در قبال ادرسهای ایستا
• مروری بر روش های عملی پیاده سازی امنیت در شبکه نظارت تصویری

تخصصی – تئوری
6 ساعت (2روزه)
دارد

سید علی صموتی

(دانشجو دکترای مهندسی فناوری اطلاعات – مدرس و مشاور
سیستمهای امنیت سایبری (20 سال سابقه فعالیت)

ثبت نام
3

دوره حضوری(SSTC)

 

( آموزش راهکار های دوربین مدار بسته )

Solution Security Training Course

1. راهکار دوربین مدار بسته Shopping mall

2. راهکار دوربین مدار بسته پالایشگاه و نیروگاه های نفت و گاز

3. راهکار دوربین مدار بسته بیمارستان

4. راهکار دوربین مدار بسته هتل

5. راهکار دوربین مدار بسته پلاک خوان

6. راهکار دوربین مدار بسته پارکینگ هوشمند

7. راهکار دوربین مدار بسته کارخانه و شهرک های صنعتی

8. راهکار دوربین مدار بسته بانک ها و موسسات مالی و اعتباری

9. راهکار دوربین مدار بسته فرودگاه ها و مراکز حساس

10. راهکار دوربین مدار بسته حرارتی

8ساعت دارد  مهندس حمید وجودی ثبت نام
4 دوره حضوری (HSTC)

( معرفی ویژگی های تجهیزات مدار بسته هایک ویژن ) 

Hikvision Security Training Course 

( مناسب برای مشتریان )

8 ساعت دارد   ثبت نام
5

دوره حضوری (ASTC)

 

( آموزش پرسنل فروش و مدیران ) 

Advance Security Training Course 

دارد  مهندس حمید وجودی ثبت نام
6 دوره انلاین آموزش مقدماتی دوربین های مدار بسته1 آشنایی با انواع سیستم های مدار بسته و ویژگی های هر کدام 90 دقیقه  مهندس حمید وجودی ثبت نام
7 دوره انلاین آموزش مقدماتی دوربین های مدار بسته2 مبانی شبکه،توپولوژی های شبکه،آدرس ip ،subnet mask،رنج ip  و… 90 دقیقه  مهندس حمید وجودی ثبت نام
8 دوره انلاین بررسی منوی دوربین تحت شبکه هایک ویژن بررسی منوی دوربین های تحت شبکه هایک ویژن 120 دقیقه  مهندس حمید وجودی ثبت نام
9 دوره انلاین بررسی منوی دستگاه DVR هایک ویژن تنظیم کامل دستگاه DVR هایک ویژن 120 دقیقه  مهندس حمید وجودی ثبت نام
10 دوره انلاین بررسی منوی دستگاه NVR هایک ویژن تنظیمات کامل دستگاه NVR هایک ویژن 120 دقیقه  مهندس حمید وجودی ثبت نام
11 دوره انلاین ریست پسورد محصولات هایک ویژن نحوه ریست پسورد دوربین و دستگاه های DVR و NVR هایک ویژن 90 دقیقه  مهندس حمید وجودی ثبت نام

 

آموزش دوربین مداربسته

نکات مهم قبل از شرکت در دوره آموزش دوربین مداربسته

  • اولین قدم در آموزش دوربین مداربسته، انتخاب یک مرکز یا دوره خوب برای طی کردن مراحل آموزش است. برای اینکه در بازار کار این شغل فعالیت کنید، بایستی تمامی نکات و موارد مربوط با دوربین‌های مداربسته را بلد باشید. لازمه چنین دانشی نیز استفاده از منابع موثق یا استادان حرفه‌ای و باتجربه است. در صورتی که آموزش دوربین مداربسته را به صورت ناقص طی کرده باشید، نمی‌توانید به طور کامل با تمامی دوربین‌ها و تجهیزات مربوطه کار کنید.

دوربین مداربسته، یک دنیای بزرگ است و تجهیزات بسیار زیادی با این دستگاه‌ها در ارتباط هستند. شما باید علاوه بر شناخت دستگاه‌ها و تجهیزات مختلف در ارتباط با دوربین مداربسته، نحوه کار، عیب‌یابی و تعمیر این دستگاه‌ها را نیز بلد باشید. پس لازم است در دوره‌ای شرکت کنید که توسط شرکت‌های باتجربه و موفق ارائه می‌شوند. استفاده از آموزش دوربین مداربسته این شرکت‌ها باعث خواهد شد تا علاوه بر کسب آموزش‌های لازم و علمی در این حوزه، از تجربه کاری افراد و اساتید نیز استفاده کنید.

  • نکته دوم، استفاده از آموزش دوربین مداربسته‌ای است که به تدریس جدیدترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها بپردازد. در دنیای امروز که تکنولوژی به کار رفته در دوربین مداربسته روزبه‌روز در حال پیشرفت است، یادگیری و آشنایی با سیستم دوربین مداربسته قدیمی، به درد شما نخواهد خورد و اگر شما با دوربین مداربسته پیشرفته و به‌روز آشنا باشید، می‌توانید توجه تعداد زیادی از مشتریان را جلب کنید.

دوره‌های آموزش دوربین مداربسته چگونه برگزار می‌شوند؟

به طور معمول، دوره‌های آموزش دوربین مداربسته به دو صورت حرفه‌ای و غیرحرفه‌ای برگزار می‌شوند. دوره‌های معمولی یا غیرحرفه‌ای، بدون حضور افراد و به صورت مجازی نیز قابل سپری کردن هستند. در این نوع دوره‌ها، افراد تنها با انواع دوربین‌های مداربسته و نحوه کار با این دوربین‌ها و سیستم‌های مربوطه آشنا می‌شوند. هزینه دوره‌های غیرحرفه‌ای نسبت به نوع دیگر دوره‌ها بسیار ارزان‌تر است.
اما اگر بخواهید به صورت تخصصی‌تر در این زمینه وارد شده و جزو افراد موفق در این حوزه شوید، بایستی از دوره‌های حرفه‌ای و حضوری استفاده کنید. هرچند این نوع از دوره‌ها، هزینه زیادی می‌طلبند، اما در عوض شرکت‌کنندگان اطلاعات مفیدی دریافت کرده و از امکانات زیادی می‌توانند استفاده کنند.
از نظر زمانی نیز دوره‌های حرفه‌ای در زمان‌های طولانی‌مدت برگزار می‌شوند، درصورتی که دوره‌های آنلاین و غیرحرفه‌ای را می‌توانید تنها در چند ساعت پشت سر بگذارید.

مراحل آموزش دوربین مداربسته

همان‌ طور که گفته شد، انتخاب دوره مناسب آموزش دوربین مداربسته اولین قدم در ورود به این بازار کار است. دوره مناسب، دوره‌ای است که از سرفصل‌های مهم، پیوسته، مرتبط و به‌روز تشکیل شده باشد. در چنین دوره‌ای است که می‌توانید جزو افراد برتر در حوزه نصب و فروش دوربین مداربسته شوید.

اما یک دوره خوب آموزش دوربین مداربسته شامل چه مراحل و سرفصل‌هایی است؟ قبل از ورود به آموزش نصب و استفاده از هر نوع دستگاهی، ابتدا لازم است تا با انواع دستگاه‌های آن حوزه آشنا شوید. در زمینه دوربین مداربسته نیز اولین قدم، شناخت انواع دوربین‌های مداربسته و دستگاه‌های مربوطه است. دستگاه‌های مربوط به دوربین مداربسته، شامل انواع دستگاه‌های ضبط مانند NVR و DVR، سوئیچ‌های شبکه و دیگر اجزا است. پس از آشنایی با این دستگاه‌ها نیز باید با نحوه نصب و برقراری ارتباط این تجهیزات با یکدیگر آشنا شوید. مرحله بعدی نیز شامل نحوه تنظیم و اصول کار و عیب‌یابی این تجهیزات است.

برای حرفه‌ای‌تر شدن در این راه، قدم بعدی شامل شناخت راهکار دوربین مداربسته می‌شود. دوربین‌های مداربسته، در شرکت‌ها و مکان‌های مختلفی به کار گرفته می‌شوند. این نوع از تجهیزات در خانه و مجتمع‌های مسکونی تا شرکت‌های بزرگ و ادارات امنیتی کاربرد دارند. باید توجه داشته باشید که دوربین مداربسته و نحوه اتصال به کار گرفته شده در محیط‌های مسکونی با شرکت‌های فوق‌امنیتی، تفاوت زیادی با یکدیگر دارند. برای اینکه بتوانید در انواع مکان‌ها، شرکت‌ها، ادارات و غیره، به نصب و راه‌اندازی دوربین مداربسته مشغول شوید، باید با انواع راهکارهای دوربین مداربسته آشنا باشید.

آموزش دوربین مداربسته
واحد پروژه

کسب درآمد بیشتر با آموزش دوربین مداربسته

برای اینکه بتوانید پس از کسب اطلاعات کافی در زمینه دوربین مداربسته، جزو افراد و تیم‌های موفق باشید، باید با بازار و اصول کاری این حوزه نیز آشنا شوید. دوره آموزش فروش دوربین مداربسته یا آموزش پرسنل فروش، یکی از دوره‌های مفید و کاربردی برای آینده شما خواهد بود. در دوره آموزش دوربین مداربسته، اطلاعاتی درمورد سیستم‌های مداربسته و انواع تجهیزات دریافت خواهید کرد.

نحوه بهینه‌سازی هزینه‌ها در هنگام استفاده از تجهیزات مختلف و نصب دوربین‌های مداربسته، یکی از نکاتی است که در مقدار سود کسب شده تاثیر زیادی خواهد داشت. متخصصین و نصب کنندگان دوربین‌های مداربسته باید با استفاده از کمترین هزینه‌ها، بهترین سیستم‌های امنیتی و حفاظتی را طراحی کنند.

آموزش دوربین مداربسته

خلاصه‌ای از آموزش دوربین مداربسته

همان ‌گونه که گفته شد، اولین مرحله آموزش دوربین مداربسته، مربوط به آشنایی با انواع دوربین‌های مداربسته است. دوربین‌های مداربسته را براساس فاکتورهای مختلفی می‌توان دسته‌بندی کرد. از مهم‌ترین دسته‌بندی‌های دوربین مداربسته، دسته‌بندی براساس تکنولوژی است. بر این اساس، دوربین‌های مداربسته به دو نوع تحت شبکه و آنالوگ تقسیم می‌شوند.

دوربین‌های آنالوگ اکثرا به وسیله کابل کواکسیکال به دستگاه ضبط متصل می‌شوند. دستگاه ضبط به کار رفته در دوربین‌های آنالوگ، دستگاه DVR خواهد بود. دوربین‌های مداربسته آنالوگ نسبت به دوربین مداربسته تحت شبکه، دارای مزایا و ایراداتی است. دوربین‌های آنالوگ با اینکه قیمت بسیار کمتری دارند، اما امکانات و قابلیت‌های این دوربین نیز کمتر است. دوربین‌های تحت شبکه یا ip به‌وسیله کابل شبکه به دستگاه NVR متصل می‌شوند و از قابلیت‌های پیشرفته پشتیبانی می‌کنند.

یکی از دلایلی که باعث استقبال خریداران از دوربین‌های تحت شبکه شده، استفاده از لنزهای پیشرفته‌تر و توانایی ثبت تصاویر با کیفیت بسیار بالا است. به همین دلیل، چند سالی است که شاهد ورود دوربین‌های مداربسته آنالوگ HD هستیم. این نوع از دوربین‌ها، نسل جدید دوربین‌های آنالوگ هستند که کیفیت بیشتری در ضبط و ثبت تصاویر دارند.

نوع دیگر دسته‌بندی دوربین‌های مداربسته، بر اساس بدنه دوربین انجام می‌گیرد. بر این اساس، دوربین‌های مداربسته به انواع دوربین‌های دام، بولت، باکس، اسپیددام، چشم ماهی و مینیاتوری تقسیم می‌شوند.

معرفی دستگاه‌های ضبط در آموزش دوربین مداربسته

دوربین‌های مداربسته پس از ثبت تصاویر، این تصاویر را به وسیله سیگنال‌ها به دستگاه‌های ضبط می‌فرستند. دستگاه‌های ضبط نیز وظیفه دریافت و ذخیره‌سازی اطلاعات دریافت شده از دوربین‌های مداربسته را برعهده دارند. این نوع از دستگاه‌ها بر اساس نوع دوربین به کار رفته، به دو نوع DVR و NVR تقسیم می‌شوند.

دستگاه‌های ضبط دی وی آر و ان وی آر نیز مانند دوربین مداربسته آنالوگ و تحت شبکه، دارای تفاوت‌های بزرگی هستند. علاوه بر خریداران، باید فروشندگان و متخصصین این حوزه نیز با تفاوت‌ها و ویژگی‌های این دو نوع دستگاه به طور کامل آشنا باشند تا بتوانند بسته به نیاز خود یا مشتری، مناسب‌ترین مدل دستگاه‌ها را انتخاب کنند.

نصب دوربین مداربسته در آموزش دوربین مداربسته

نحوه نصب دوربین مداربسته، یکی از مهم‌ترین بخش‌های دوره آموزش دوربین مداربسته است. این بخش از آموزش، برای تمامی فعالان حوزه امنیتی و دوربین مداربسته توصیه می‌شود. نصب دوربین مداربسته، علاوه بر اهمیت بسیار زیاد، دارای سود زیادی نیز است.

در دوره آموزش دوربین مداربسته و بخش نصب این دوربین‌ها، باید با انواع دوربین‌ها آشنا باشید تا بتوانید انواع دوربین‌ها را نصب کنید. در آموزش نصب دوربین مداربسته، نحوه نصب تمامی دوربین‌ها، در موقعیت‌های مکانی مختلف آموزش داده شده و راهکارهای به کارگیری این دوربین‌ها نیز توضیح داده می‌شود؛ پس از یادگیری نصب دوربین مداربسته نیز، نوبت به نحوه برقراری اتصال و گسترس سیستم امنیتی می‌رسد. این قسمت از دوره آموزش دوربین مداربسته نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

بخشی از نکات مهم نصب دورربین مداربسته در آموزش دوربین مداربسته

چنانکه قبلا اشاره کردیم، نصب دوربین مداربسته، مهم‌ترین بخش کار است. در این قسمت از کار نیز باید نکات مهمی را به یاد داشته باشید تا در ادامه روند دچار مشکل نشوید. در این بخش از مطلب، به بیان دقیق نکات مهم نصب دوربین مداربسته خواهیم پرداخت.

دوربین را با احتیاط حمل کنید

دوربین‌های مداربسته به دلیل استفاده از قطعات ریز با تکنولوژی جدید، از حساسیت بالایی برخوردار هستند. بهتر است در هنگام نصب دوربین‌های مداربسته، این دستگاه‌ها را با احتیاط حمل کنید تا دوربین‌ها دچار خرابی نشوند. این نوع از تجهیزات امنیتی، به شدت به ضربه حساس هستند.

هر دوربین مداربسته مخصوص یک اقلیم و محیط است

در آموزش دوربین مداربسته به شما گفته خواهد شد که بهتر است از هر نوع دوربین‌ در مناطق مختلف استفاده کنید. انتخاب و پیشنهاد دوربین مداربسته با توجه به محل کاربرد، یکی از وظایف متخصصین این حوزه است. استفاده از دوربین‌های معمولی در مناطق بارانی و مرطوبت، ممکن است دستگاه شما را خراب کند.

از بازکردن دوربین مداربسته خودداری کنید

برای تعمیر و باز کردن این دستگاه‌ها بهترین راه، استفاده از یک متخصص یا خدمات نمایندگی است. به دلیل استفاده مداوم دوربین مداربسته از برق، احتمال وارد شدن جریان برق به بدن شما یا دریافت شوک برقی یکی از احتمالات باز کردن این دوربین‌ها است.

استفاده از دوره آموزش دوربین مداربسته پرشیاسیستم

تمامی نکات و سرفصل‌هایی که از یک دوره برتر آموزش دوربین مداربسته انتظار دارید، در دوره آموزشی پرشیاسیستم تدریس می‌شود. پس از شرکت در دوره آموزش دوربین مداربسته پرشیاسیستم، با کسب علم و دانش موردنیاز در این زمینه، به طور حتم از افراد فعال در این حوزه که به صورت تجربی به یادگیری مشغول شده‌اند، بهتر عمل خواهید کرد.

استفاده از دوره آموزش دوربین مداربسته، برای تمامی علاقه‌مندان و فعالان این حوزه مناسب است و می‌توانند با شرکت در این دوره، اطلاعات تخصصی خود را افزایش دهند و به یک متخصص مجرب در این زمینه تبدیل شوند.

آموزش دوربین مداربسته

چرا از دوره آموزش دوربین مداربسته پرشیاسیستم استفاده کنیم؟

شرکت پرشیاسیستم با سابقه درخشان در زمینه مشاوره و اجرای پروژه‌های امنیتی و حفاظتی بزرگ در کشور، از برترین شرکت‌های فعال در این زمینه به شمار می‌رود. سابقه 20 ساله پرشیاسیستم باعث شده تا علاوه بر علمی بودن دوره آموزش دوربین مداربسته، تجارب مفید به دست آمده در طی سالیان گذشته نیز به مخاطبین دوره منتقل شود.

دوره ارائه شده توسط پرشیاسیستم، برای افزایش بهره‌وری و کیفیت کلاس‌ها، با تعداد نفرات کم برگزار می‌شود و زمان‌بندی دقیقی برای کلاس‌ها مشخص شده است. همچنین تمامی دوره‌های حرفه‌ای آموزش دوربین مداربسته، به صورت عملی برگزار می‌شوند تا کارآموزان با انجام تمرین‌های عملی، آشنایی بیشتری با نحوه نصب و اجرای پروژه‌های امنیتی و حفاظتی داشته باشند.

پرشیاسیستم با به کارگیری مدرسان مجرب و حرفه‌ای در زمینه دوربین‌های مداربسته، تمامی اطلاعات و موارد موردنیاز در این حوزه را در اختیار کارآموزان قرار خواهند داد. سعی شده در این دوره آموزشی، آخرین تجهیزات و تکنولوژی‌های به کار رفته در دوربین‌های مداربسته مورد بحث قرار گیرد تا کاربران به سیستم‌های روز دنیا مسلط شوند.

دوره های حرفه ای آموزش دوربین مداربسته پرشیاسیستم

دوره شماره یک ( آموزش تکنسین نصب و راه اندازی و پرسنل فنی )(TSTC)

Technical Security Training Course  ( 16 ساعت(دو روزه) )

1.     آشنایی با سیستم مداربسته آیپی 15. آشنایی با نرم افزار های آیپی اسکنر
2.     انواع دوربین و NVR 16. اصول کار با نرم افزار CMS
3.     انواع سوئیچ های شبکه 17. ورود به تنظیمات دوربین آیپی
4.     انواع کابل شبکه 18. تنظیمات کامل دوربین آیپی
5.     اصول انتخاب هارد دیسک 19. تنظیمات الزامی دوربین آیپی
6.     مبانی شبکه و توپولوژی ها 20. تنظیم دوربین آیپی در شرایط مختلف
7.     رزولوشن و بیت ریت 21. ورود به صفحه NVR (از طریق مانیتور)
8.     آموزش زدن سوکت شبکه 22.تنظیمات کامل NVR (از طریق مانیتور)
9.     نصب یک سیستم تحت شبکه 23.تنظیمات الزامی NVR (از طریق مانیتور)
10.اصول جانمایی و نصب سوئیچ شبکه 24.تنظیمات کامل NVR (از طریق لپ تاپ)
11.اصول جانمایی و نصب NVR 25.عیب یابی دوربین های آیپی
12.مسیریابی و کابل کشی 26. عیب یابی NVR
13.پیداکردن آدرس آیپی با نرم افزار 27. عیب یابی سوئیچ شبکه و کابل
14. اتصال به دوربین و NVR با لپتاپ  

دوره شماره دو ( آموزش راهکار های دوربین مدار بسته )(SSTC) 

Solution Security Training Course

( مدت زمان هر کدام از دوره ها 8 ساعت می باشد)

-1راهکار دوربین مدار بسته Shopping mall
-2راهکار دوربین مدار بسته پالایشگاه و نیروگاه های نفت و گاز
-3راهکار دوربین مدار بسته بیمارستان
-4راهکار دوربین مدار بسته هتل
-5راهکار دوربین مدار بسته پلاک خوان
-6راهکار دوربین مدار بسته پارکینگ هوشمند
-7راهکار دوربین مدار بسته کارخانه و شهرک های صنعتی
-8راهکار دوربین مدار بسته بانک ها و موسسات مالی و اعتباری
-9راهکار دوربین مدار بسته فرودگاه ها و مراکز حساس
-10راهکار دوربین مدار بسته حرارتی

دوره شماره سه ( معرفی ویژگی های تجهیزات مدار بسته هایک ویژن )(HSTC)

Hikvision Security Training Course

( مناسب برای مشتریان ) ( 8 ساعت )

-1تجهیزات و تکنولوژی های ویژه دوربین مدار بسته هایک ویژن
-2تجهیزات و تکنولوژی های ویژه دستگاه ضبط NVR هایک ویژن
-3ویژگی های نرم افزار هایک ویژن
-4تکنولوژی های برتر هایک ویژن

دوره شماره چهار( آموزش پرسنل فروش و مدیران )(ASTC)

Advance Security Training Course

( 8 ساعت )

1-معرفی کلی سیستم های مدار بسته با رویکرد فروش 1.1-سیستم مدار بسته تحت شبکه ( Turbo HD System )

1.2-سیستم مدار بسته توربو اچ دی ( Turbo HD System )

2-راهکار های ضبط دوربین مدار بسته IP 2.1-ضبط از طریق NVR

2.2-ضبط از طریق نرم افزار

2.3-سایر موارد

3-آشنایی با سوئیچ شبکه  
4-لنز دوربین و شدت نور محیط 4.1-انواع لنز دوربین

4.2-آیریس و انواع آن

4.3-زاویه دید

5-سنسور تصویر دوربین مدار بسته  
6-رزولوشن دوربین و سرعت تصویر برداری  
7-پهنای باند دوربین مدار بسته و استریم 7.1-پهنای باند

7.2-استریم و انواع آن

8-فشرده سازی تصویر و انواع آن  
9-قابلیت دید در شب دوربین مدار بسته 9.1- IR و انواع آن

9.2-قابلیت Day & Night و فیلتر ICR

10-فیلتر های تصویر دوربین مدار بسته 10.1-فیلتر AGC

10.2-فیلتر DNR

10.3-فیلتر BLC

10.4-فیلتر HLC

10.5-فیلتر WDR

11-فناوری Dark Fighter  
12-فناوری تصویر برداری ضد مه ( Defog )  
13-تکنولوژی Tamper Detection  
14-فناوری ROI  
15-امکان ANR 15.1-ضبط روی SD کارت

15.2-ضبط بصورت ANR

16-امکان صوت بر روی دوربین مدار بسته ( Audio In/Out )  
17-امکان ورودی و خروجی ( Alarm In/Out ) 17.1-خروجی و ورودی بر روی دوربین

17.2-ورودی و خروجی بر روی NVR

18-استاندارد IP XY دوربین  
19-دمای عملکرد مطلوب دوربین  
20-توان دوربین  
21-دوربین مدار بسته دوال لنز  
22-دوربین مدار بسته People Counting  
23-دوربین مدار بسته تشخیص چهره   23.1-دوربین Face Capture

23.2-دوربین Face Detection

24-دوربین پلاک خوان  
25-قابلیت Heat Map  
26-قابلیت های آنالیز تصویر VCA 26.1-Line Crossing

26.2-Intrusion Detection

26.3-Region Entrance and Exit

26.4-Unattended Baggage

26.5-Object Removal Detection

27-تکنولوژی Raid و انواع آن  
28-احراز اصالت تصویر ( دیجیتال واتر مارک )  
29-سری محصولات هوش مصنوعی  
30-انتقال تصویر دوربین مدار بسته ( انواع )  
31-استاندارد مقاومت دوربین IK و Vandal Resistance  
32-دوربین اسپید دام  
33-آموزش دیتاشیت خوانی دوربین ثابت ( IP و HD )  
34-آموزش دیتا شیت خوانی دوربین متحرک  ( IP و HD )  
35-آموزش دیتا شیت خوانی دستگاه DVR  
36-آموزش دیتا شیت خوانی دستگاه NVR  

وبینارهای آموزش دوربین مداربسته

آشنایی با انواع سیستم های مدار بسته و ویژگی های هر کدام

90 دقیقه

هزینه : رایگان

تنظیم کامل دستگاه DVR هایک ویژن

120 دقیقه

هزینه : 60.000 تومان

تنظیمات کامل دستگاه DVR هایک ویژن

120 دقیقه

هزینه : 60.000 تومان

تنظیمات کامل دستگاه NVR هایک ویژن

120 دقیقه

هزینه : 60.000 تومان

نحوه ریست پسورد دوربین و دستگاه های DVR و NVR هایک ویژن

90 دقیقه

هزینه :85.000 تومان 

جهت ارتباط با کارشناسان پرشیاسیستم با شماره زیر تماس بگیرید.

‫0/5 (0 امتیاز )