نوئو (NUUO)

شرکت تایوانی نوئو با هدف ارتقا استانداردهای سامانه های نظارت و کنترل تصویری تاسیس گردید این شرکت با استفاده از فناوری های پیشرفته و دارا بودن متخصصین حرفه ای و تعهد به ارائه قابلیت های حرفه ای، توانسته است یکی از فراگیرترین راهکارهای نرم افزاری را در این زمینه طراحی و تولید نماید.

نرم افزار جامع نظارت مدیریت و نظارت تصویری نونو با محیطی کاربرپسند و بیش از یکصدهزار مورد نصب در بیش از ۶۰ کشور جهان در صنایع مختلف اعم از حمل و نقل عمومی، مراکز آموزشی، بانک ها، بیمارستان ها، هتل ها، یکی از پرطرفدارترین راهکارها در این زمینه است.

نرم افزار جامع مدیریت و نظارت تصویری نوئو که ابزار قدرتمندی جهت مدیریت و مانیتورینگ تصاویر است، دارای محیط گرافیکی با منوی کاملاً فارسی بوده و با قابلیت ها و ماژول های مختلف خود، کنترل و نظارت حرفه ای را جهت مانیتورینگ و نظارت بهتر در اختیار کاربر قرار می دهد. این نرم افزار قابلیت پشتیبانی از ۲۸۰۰ مدل دوربین و بیش از ۸۰ برند دوربین را دارد.

شرکت پرشیا سیستم هم اکنون نماینده رسمی نوئو در ایران است و تمامی راهکارهای جامع آن را در پروژه های مختلف اجرا می نماید.

راهکارهای نوئو هم اکنون در سراسر جهان و در سازمان ها و نهادهایی مانند راه آهن شهری و بیرون شهری مالزی، شرکت ال جی کره، شرکت تویوتا بلغارستان، هتل براوان پلازا آمریکا، شرکت ردبول چین، بانک RDCC هند، هتل شرایتون آمریکا و فروشگاه هایپر آچوان رومانی در حال کار هستند.

در کشورمن نیز سازمان ها و شرکت هایی مانند نیروگاه رامین، پتروشیمی غدیر، شرکت تامین سرمایه بانک ملت، شهرداری شیراز، دانشگاه صنعتی اصفهان، دانشگاه ارومیه، همراه اول، بانک سپه، بانک کشاورزی و شرکت تاژ راهکارهای نظارت تصویری نوئو را به عنوان راهکار برگزیده انتخاب کرده اند.

دانلود کاتالوگ محصولات نوئو

سوئیچ شبکه ( قیمت استوریج Qnap ) مودم روتر لینکسیس ''